sub01-dwinguler-bi-logo

logo

Unigen Yapı Malzemeleri olarak ticari tip zemin kaplama malzemeleri konusunda uzmanlaşp, 2004 yılından itibaren yapı sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Dünyada önde gelen birçok markanın temsilciliğini yapmakla birlikte, yükseltilmiş döşeme sistemlerinde Onto markası ile üretim yapmaktayız.
Unigen ailesinin küçük bireylerinde kullanmaya başladığımız oyun matları bizim çok daha eğlenceli bir sektörle tanışmamıza vesile oldu. Kendi çocuklarımızın bu eğlenceli oyun matları ile yaşadığı tecrübeler ve çözüm ortağı olduğumuz anaokullarının olumlu geri dönüşleri neticesinde , sizlerin de oyun matlarımıza daha kolay ulaAYabilmenizi saAYlamak için www.unigo.com.tr e-ticaret sitesini kurduk.
Unigo temsilciliAYinde Türkiye’de satşa sunulan Dwinguler oyun matları I&S firması tarafından, Avrupa oyuncak standartlarına uygun ileri teknoloji ile üretilmekte olup tüm dünyada severek kullanılmaktadır.
I&S, 20 yılı aşkın tecrübesi ile zehirli madde içermeyen, çevreye duyarlı çocuk ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir üreticidir. Kalite kontrol sistemleri uluslararası sertifikasyon otoritelerinin onayı ile ISO 9001:2008 standartlarını başarı ile belgelendirmiştir.
www.dwinguler.com.tr adresimizle birlikte www.unigo.com.tr adresimizden de ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilir ve satın alabilirsiniz. Unigen Yapı ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz www.unigen.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.